O mne

Som mamina troch dievčat, vyštudovaná filozofička  a veľká milovníčka byliniek a alternatívnej liečby. 

miriam latečková 

V roku 2011 som založila projekt Babičkina záhrada . Najskôr ako facebookovú stránku, kde som sa delila o moje bylinkové recepty a zdroje lokálnych výrobcov a ich kvalitných produktov. Navštevovala som ich výrobne a vyberala pre svoju rodinu to najčistejšie zloženie a kvalitu surovín. Záujem o babské rady a lokálnych výrobcov bol ohromný a vytvorila sa tak veľká komunita rovnako zmýšľajúcich ľudí. O rok na to som založila aj eshop Babičkina záhrada keďže moji fanúšikovia a sledovatelia chceli mať pod jednou strechou všetky kvalitné slovenské produkty, ktoré som vypátrala a sama používala vo svojej domácnosti. 

miriam latečková

 

Po troch rokoch existencie bol z Babičkinej záhrady fungujúci eshop, v ktorom som prenechala všetku činnosť na skvelý tím a mojou úlohou je už len výber tých najlepších produktov, návšteva fariem a výrobní, písanie blogu, článkov a robenie bylinkovej osvety aj formou prednášok, kurzov a akcií pre zdravie. A samozrejme poradenstvo v oblasti alternatívnej liečby.

Poradenstvo sa stalo aktivitou, ktorú som vykonávala denne - od rady pri výbere tej správnej bylinky či čaju až po liečbu stravou a zmenu životného štýlu. Stále viac som si však uvedomila, že poradenstvo formou emailu mi nedáva ucelený obraz o zdravotnom stave človeka a názor na svoje ochorenie má človek častokrát skreslený alebo ho ani nevníma. Stále viac som pociťovala, že tomu chýba osobný kontakt a okamžitá spätná väzba od liečeného človeka. 

To viedlo k otvoreniu kamennej predajne Dobromysel v Nitre - mojej srdcovej záležitosti, kde som vytvorila priestor pre kvalitné lokálne prírodné produkty z kozmetiky, ekodrogérie, byliniek, liečiv, mastí a tinktúr a samozrejme kvalitných bio potravín. 

 

predajna3

 

A keďže som človek náročný a nedám si pokoja :), pochopila som, že ak by som chcela zmeniť návyky ľudí, prejsť od chemickej liečbe k bylinkám a objaviť čaro zdravého jedla, tak to nebude možné počas jedného rozhovoru v predajni.

A tak som začala realizovať nápad, ktorý som si nosila v hlave už dlho a vedela som, že je to cesta k znovuzrodeniu a prečisteniu tela aj duše každého človeka. Zorganizovala som svoj prvý detoxikačný ozdravný pobyt. Ako za odmenu som dostala hneď na prvý raz fantastickú skupinu odhodlaných ľudí a ja som pochopila, že toto je správna cesta podporená kamennou predajňou v Nitre, čo je moje zázemie, aj eshopom, ktorý dokáže robiť svojimi receptami a článkami osvetu bez obmedzenia.

 

detox-082255

 

A samozrejme, bola len otázka času, kedy si ma všimla akčná vydavateľka s tým, že moje vedomosti a skúsenosti z oblasti byliniek a alternatívnej liečby jednoducho musia ísť do knihy.

Takže toto som ja :)

Viac o mojej práci a bylinkovej ceste si môžete prečítať aj v sekcii v médiách, kde nájdete so mnou zopár rozhovorov.

Momentálne sa venujem písaniu knihy a článkov pre vás, prednáškam, workshopom, kurzom, mojim milovaným detoxikačným pobytom o ktorých si môžete prečítať viac tu: www.detoxpobyt.sk , tiež mojmu obchodíku, ktorý je aj vďaka bylinkám najvoňavejší široko - ďaleko,  a tiež eshopu, nad ktorým držím stále ochrannú ruku :)

 

Som rada, že sa môžem vo voľnom čase venovať vlastnému vzdelávaniu, učiť sa od byliniek a odovzdávať moje vedomosti vám.

 

Okrem toho vediem alternatívne terapie v Nitre.

Poskytujem:

  • poradenstvo - diagnostika a nastavenie terapie
  • klasická čínska medicína, akupunktúra a fengshui
  • bankovanie, moxovanie, sviečkovanie
  • bylinky, liečba jedlom

 

Zistite viac informácii o terapii.

 

 

S úctou a láskou

Miriam