Doprava a platba

  • Slovenská pošta - balík vám bude doručený cca do 3 pracovných dní od odoslania na poštu ako listová doporučená zásielka. V prípade, že ide o menší balík do 1kg a poštár vás nezastihne doma, zanechá vám v schránke "žltý lístok". Pri väčších balíkoch nad 1 kg budete mať balík uložený na pošte o čom vás pošta informuje mailom alebo sms. V prípade, že oznámenie nedostanete do 3 pracovných dní odkedy som vám balík odoslala, informujte sa prosím na vašej pošte a uveďte podacie číslo, ktoré vám príde mailom pri odoslaní objednávky. Alebo mi zavolajte na 0948 450 888 a rada vám pomôžem.

  • Zásielkovňa - balík vám bude doručený na vami zvolenú pobočku Zásielkovne cca do 3 pracovných dní od podania na pobočke Zásielkovne. Služba sa vzťahuje len na zásielky do 5 kg. O doručení balíka na pobočku Vás bude Zásielkovňa informovať prostredníctvom SMS, v ktorej Vám príde heslo spolu s ďalšími informáciami o otváracej dobe pobočky a lehote uskladnenia balíka. 

 

  • Kuriér SPS - zásielka vám bude doručená do 24 hodín od odoslania z nášho skladu na adresu doručenia. Kuriér má 3 pokusy o doručenie - prvý, tretí a piaty deň (v cene). Ak sa to nepodarí, balík sa vracia späť k nám do eshopu. Kuriér vám bude volať vopred, aby sa dohodol na čase doručenia. Ak vás nezastihne, zanechá vám v schránke avízo s číslom balíka. Na základe neho môžete kuriéra spätne kontaktovať a dohodnúť si prevzatie balíka v depe SPS. Bezplatná linka SPS je 16877.

 

 

 

PLATBA:

 

  • dobierka - pri doprave Slovenskou poštou aj kuriérom SPS v hotovosti pri preberaní balíka
  • platba vopred na účet - všetky údaje potrebné na prevod vám prídu po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maili. Po obdržaní platby na našom účte objednávku expedujeme zvolaným prepravcom.
  • osobne - pri objednávkach s vyzdvihnutím v našej kamennej predajni. Platiť je možné v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

Doprava a platba PREVODOM DOBIERKOU
Zásielkovňa 2,40 € 0,50 €
Slovenská pošta 2,00 € 3,30 €
Kuriér SPS 2,50 € 3,80 €
Osobný odber zadarmo zadarmo

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.