Herbár

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 10

Bylinkovú triológiu uzatvára Herbár, ktorý vás naučí kedy a ako bylinky zbierať, ako ich uchovávať a strávite s ním príjemné chvíle v prírode. Herbár sa stane pokladom vašej rodiny, ktorý sa bude dediť z generácie na generáciu.     

Bežná cena €34,90
€29,90    
Kategória Knihy a kurzy
 

Zavrite oči a vráťte sa v mysli na miesta, kde sa zastavil čas a kde rozvoniavajú usušené kvety a byliny rôznych farieb.

Bylinky boli kedysi doménou botanikov a ľudových liečiteľov, dnes sa tešia obľube medzi dospelými aj deťmi, medzi ľuďmi, ktorí sa pomocou krehkej krásy a energie týchto rastlín vracajú späť k zdravšiemu spôsobu života.

V mojom Herbári nájdete 20 byliniek, ktoré môžete použiť ako liek, ale aj v kuchyni (nechýbajú tipy na voňavé bylinné čaje, sirupy či tinktúry). Okrem toho sa dozviete aj o histórii a vzniku herbárov.

Naučíte sa:

  • ako si správne založiť svoj herbár,
  • v akom množstve, kedy a aké bylinky zbierať,
  • vybrať si vhodné kvety do herbára a naopak, ktoré radšej ponechať na lúke,
  • ako presne sušiť a uchovávať jednotlivé rastliny.

 

Pri tvorbe Herbára som myslela na všetko, pretože viem, že zachovávanie tradícií robí život zaujímavým a obohacuje ho. Okrem množstva bylinných receptov mu nechýba ani možnosť zaznamenať si poznámky alebo príbehy, ktoré sa vám spájajú so zberom bylín. Pre vaše vlastné bylinkové dobrodružstvo som pripravila špeciálne strany, kde si môžete usušené bylinky nalepiť.

***Pri nákupe 3 ks akýchkoľvek kníh dostanete Ebook: Imunita v jesennom období zdarma.***


Kniha je nie len krásna, ale naozaj obsahuje stručne a zrozumiteľne všetko, čo začínajúci bylinkár potrebuje. Venujem sa miešaniu bylinkových čajov a ku knihe sa vždy s veľkou radosťou vraciam. )   Kniha je nie len krásna, ale naozaj obsahuje stručne a zrozumiteľne všetko, čo začínajúci bylinkár potrebuje. Venujem sa miešaniu bylinkových čajov a ku knihe sa vždy s veľkou radosťou vraciam. ) (1)  Kniha je nie len krásna, ale naozaj obsahuje stručne a zrozumiteľne všetko, čo začínajúci bylinkár potrebuje. Venujem sa miešaniu bylinkových čajov a ku knihe sa vždy s veľkou radosťou vraciam. ) (2)


AUTOR: PhDr. Miriam Latečková

VYDAVATEĽSTVO: Noxi

JAZYK: Slovenský

POČET STRÁN: 160  

ROZMER: 210 x 297 mm

ISBN: 978-80-8111-592-9

EAN 9788081115929

ROK VYDANIA: 2021