Akcia

Bylinkár – zápisník mojich bylinkových receptov

Osobná kniha vašej rodiny, do ktorej môžete zapisovať tie najlepšie bylinkové recepty. Bylinkár je krásnym bratom mojej bylinkovej knihy nielen dizajnom, ale aj duchom, v ktorom sa nesie. 

  • €14,90 €1 –7 %
€13,90
Kategória: Knihy a kurzy
 

 

Bylinkár – zápisník mojich bylinkových receptov – je budúca osobná kniha vašej rodiny, do ktorej môžete zapisovať tie najlepšie recepty na bylinkové pesto, tymiánový med, orgovánovú limonádu, či levanduľový olej do kúpeľa.

 

Ani 1000 internetových receptov sa nevyrovná púpavovému medu, ktorý robila naša mamka alebo limonáde, ktorú vymyslela najlepšia kamarátka. A práve tieto skvosty si zaslúžia viac ako len načarbanie postupu na kúsok papiera. Mali by mať svoje miesto. Aby sa zachovali aj pre naše deti, ktoré raz prídu s otázkou na fantastický recept, ktorý poznali zo svojho detstva. 

V zápisníku nájdete dostatok priestoru na recepty rozdelené do kapitol, dokonca voľné strany na nalepenie receptov. Ku každej kapitole som vložila moje osobné rady a tipy, ktoré sa mi osvedčili v bylinkovej praxi aj všeobecné prípravy postupy na dosiahnutie očakávaných výsledkov pri bylinkovom varení a kúzlení.

Verím, že vám bude robiť radosť pri vpisovaní tých najlepších receptov aj neskôr pri ich výrobe a použití.


AUTOR: PhDr. Miriam Latečková

VYDAVATEĽSTVO: Noxi

JAZYK: Slovenský

POČET STRÁN: 216  

ROZMER: 165x227 mm

VäZBA: mäkká 

ISBN: 978-80-8111-578-3

ROK VYDANIA: 2020

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.