Kniha + Bylinkár + Herbár

 
Akcia Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 9

Štartovací balíček každého správneho bylinkára. Bylinková trilógia mojich kníh za zvýhodnenú cenu + ebook Imunita v jesennom období zdarma ako darček.

Bežná cena €66,70
Ušetríte €9,80 (–14 %)
€56,90    
Kategória Knihy a kurzy
 

Začnite svoju bylinkovú cestu s týmto výhodným balíčkom, ktorý obsahuje moju knihu Bylinky z Babičkinej záhrady, zápisník na bylinkové recepty Bylinkár a Herbár lisovaných liečivých rastlín. 

Kniha Bylinky z babičkinej záhrady obsahuje tie najlepšie bylinkové rady, tipy a recepty, overené praxou, nielen pre začínajúcich bylinkárov. Viac ako 100 receptov na využitie byliniek v domácej lekárničke, kuchyni aj kozmetike. S touto knihou sa ich naučíte hľadať, zbierať, cítiť ich energiu byliniek a využívať s vďakou ich liečivú silu. 

Svoje vlastné skúsenosti si môžete zapisovať do Bylinkára, ktorý je krásnym bratom mojej bylinkovej knihy nielen dizajnom, ale aj duchom, v ktorom sa nesie. V zápisníku nájdete dostatok priestoru na recepty rozdelené do kapitol, dokonca voľné strany na nalepenie receptov. A nechávajú aj moje tipy a rady z praxe.  

A bylinkovú trojicu ukončuje Herbár lisovaných a liečivých rastlín. Nájdete v ňom 20 byliniek, ktoré môžete použiť ako liek, ale aj v kuchyni (nechýbajú tipy na voňavé bylinné čaje, sirupy či tinktúry). Okrem toho sa dozviete aj o histórii a vzniku herbárov. Okrem množstva bylinných receptov mu nechýba ani možnosť zaznamenať si poznámky alebo príbehy, ktoré sa vám spájajú so zberom bylín. Pre vaše vlastné bylinkové dobrodružstvo som pripravila špeciálne strany, kde si môžete usušené bylinky nalepiť.

K trilógii vám pribalím darček - Ebook: Imunita v jesennom období zdarma. V ebooku sa dozviete, ako byť sám sebe lekárom v období, kedy máte pocit, že vás vaša imunita nepodržala, alebo aby ste vedeli na jej sile pracovať.