Rozhovor o bylinkovom živote (pre Pozitívne myslieť)

Miroslav Zaťko vedie web pozitivnemysliet.sk, kde píše o pozitívnych veciach a inšpiratívnych ľuďoch. Bolo mi cťou odpovedať na jeho otázky.  Prezradila som v ňom čosi zo  svojho súkromného života - kto mi je oporou pri mojich rozhodnutiach, o tom ako sa mi darí skĺbiť rodinu s pracovnými povinnosťami, o tom ako som budovala komunitu na svojej facebookovej stránke  a tiež o svojich plánoch do budúcnosti.

Prezradila som, čomu verím  - aké duchovné princípy ma "držia pri živote" a čo robím pre to, aby som sa zo svojich povinností a z prípadných nevydarených aktivít nezbláznila :)

Ste zvedaví? Nech sa páči, celý rozhovor nájdete tu: http://www.pozitivnemysliet.sk/rozhovor/rozhovor-s-miriam-lateckovou/

 

rozhovor pozitivne mysliet

 

Viac o bylinkách, ktoré rastú bežne okolo nás nájdete v mojej knihe Bylinky z babičkinej záhrady. Obsahuje množstvo receptov na ich spracovanie, výrobu rôznych produktov do vašej domácej lekárničky aj pre krásu tela.  A tiež moje osobné rady a tipy pri zbere a kombinácii byliniek a prípravu zdravej medicínky .