Kurz: Čchi-kung a orgánová svalovo-šľachová zostava

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Komplexný kurz o čchikungu a všetkých orgánoch - o tom ako ich posilňovať, čo ich oslabuje, čo ovplyvňujú na fyzickej aj psychickej úrovni a ako sa prejavuje ich nedostatočná funkčnosť v rámci zdravotných príznakov. Kurz obsahuje ebook a inštruktážne video. 

€49    
Kategória Knihy a kurzy
 

Čchikung a orgánová svalovo- šľachová zostava

Čchikung je 5000 rokov staré cvičenie na získanie a udržanie životnej energie, ktoré pretrvalo až do dnes. Existuje množstvo druhov čchikungu. Jedným z najobľúbenejších u mojich cvičencov je práve orgánová svalovo-šľachová zostava. Jej cieľom je liečba  vnútorných orgánov pomocou 12 jednoduchých cvikov a hlavne dopĺňanie energie tak potrebnej pre každodenný život. Zostava vzpruží telo, uvoľní myseľ, ktorá sa stane silnejšou, spriechodní jednotlivé dráhy, vyživí orgány, prinesie vnútornú rovnováhu.

Pre koho je kurz a cvičenie vhodné: Cvičenie je vhodné pre všetky vekové aj hmotnostné kategórie. Je vhodné aj pre úplných začiatočníkov ako aj pre ohybne menej zdatných ľudí, aj pre ľudí s fyzickými obmedzeniami. Je variabilná a ľahko zapamätateľná. Nepotrebujete k nemu žiadne pomôcky, DVD ani dochádzanie na tréningy a zaberie vám 15 minút denne.

O jeho účinku a pozitívnom vplyve na telo, aj psychiku, sa presvedčili stovky absolventov detoxikačných pobytov, mojich cvičencov na kurzoch aj pacientov.

Ako bude kurz prebiehať: Po uhradení poplatku za kurz, dostanete emailom odkaz na video spolu e-bookom v PDF formáte, v ktorom budú zachytené najdôležitejšie fakty z kurzu. Môžete si ho vytlačiť, vpisovať do neho svoje poznámky, video kedykoľvek zastaviť, vrátiť sa k nemu alebo pozrieť znovu, neobmedzene.

Obsah kurzu: 

  • e-book v počte strán 82 o vplyve čchikungu na vnútorné orgány, dôležité informácie o tom, ako si ich vieme podporiť, čo ich oslabuje a ako sa prejavuje ich nedostatočná energetika a funkčnosť na zdravotných problémoch a príznakoch, ktoré nám denne znepríjemňujú život a oberajú nás o energiu. Naučíte sa čítať vo svojom tele a v tom, čo vám našepkáva.
  • video inštruktáž so správnym prevedením cvikov v trvaní 1 hod. 7 min.

 

Autor: PhDr. Miriam Latečková, terapeut čínskej medicíny