Ebook: 20 zdravých receptov na sladké pečenie bez cukru

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 
  • 1 z 7

Prvý ebook zo série ebookov zdravých receptov. 20 zdravých receptov, ktoré sú napriek absencii cukru priam neodolateľné. 

€5,90    
Kategória Knihy a kurzy
 

20 zdravých receptov na sladké pečenie bez cukru, len s lyžičkou medu. 

Predstavujem vám môj prvý ebook zo série ebookov zdravých receptov. Prečo som siahla práve na recepty bez cukru? V mojej ordinácii čínskej medicíny, pri nastavovaní jedálničkov alebo pri prednáškach pre mojich klientov na detoxpobytoch sa častokrát stretávam s otázkou, ktorú surovinu v jedálničku považujem za najškodlivejšiu pre ľudský organizmus. A hoci nerada zovšeobecňujem, v tomto prípade sa nebojím povedať, že je to práve CUKOR v jeho priemyselne spracovaných podobách.

Dobre si však uvedomujem, že rodinná oslava či odmena po športovom výkone sa jednoducho nezaobíde bez maškrty :) Poznáme to asi všetky :) V ebooku prinášam 20 zdravých receptov, ktoré sú napriek absencii cukru priam neodolateľné. Skúste a uvidíte :) 

Verím, že recepty z tohto ebooku vám ukážu, že sladkosť koláčikov môžete dosiahnuť aj bez cukru, s použitím ovocia, orechov a „sladkých" korenín . Verím, že budete prekvapené tým, aké sú chutné a jednoduché na prípravu :)


AUTOR: PhDr. Miriam Latečková
JAZYK: Slovenský
FORMÁT: PDF
POČET STRÁN: 49
ROK VYDANIA: 2020
Všetky práva vyhradené. Na všetky časti ebooku – text aj fotky sa vzťahuje autorský zákon.